AKS HAziran Etkinlik Posteri 4Akasya’da açılacak olan AKS, tüm sahne sanatları ve çağdaş sanat sergileriyle yıllık takvimini oluşturdu. Sunay Akın’dan Ferhan Şensoy’a Haldun Dormen’denAli Poyrazoğlu’na kadar birçok usta tiyatrocuyu izleyiciyle buluşturacak olan AKS; Kerem Görsev, Baba Zula, Birsen Tezer, Hayko Cepkin, Behzat Gerçeker&Enbe Orkestrası, Bülent Ortaçgil, Feridun Düzağaç gibi ünlü sanatçıların akustik konser performanslarına da ev sahipliği yapacak.

Ferhan Şensoy, Sunay Akın, Haldun Dormen Sahnede!

AKS, kapılarını 10 Haziran cuma günü Sunay Akın‘ın tek kişilik oyunu “İki Kitap Bir Heves” ile açacak. Sunay Akın’ın binlerce kitabın içeriğini kendine has üslubuyla aktardığı , bakmak ile görmek arasındaki farkın altının çizildiği oyunun ardından AKS; ertesi gün de bir başka dev sanatçıyı ağırlayacak. 11 Haziran cumartesi günü de Ferhan Şensoy, yaklaşık 18 yıldır kapalı gişe olarak aralıksız sahnelediği “Ferhangi Şeyler” oyunuyla AKS sahnesinde olacak. 17 Haziran cuma günü de usta sanatçı Haldun Dormen, Moliere’in ölümsüz eseri “Kibarlık Budalası” ile AKS sahnesinde tiyatroseverlerle buluşacak.

AKS’nin 160 kişilik tiyatro sahnesi yıl boyunca usta sanatçıların yanı sıra son yıllarda büyük ses getirmiş “İnternette Tanışan Son Çift”, “Bekarlığa Veda”, “Shakespeare’ın Bütün Eserleri” gibi oyunlara da ev sahipliği yapacak.

Beklenmedik Akustikler

AKS Sahnesi; tiyatro oyunlarının yanı sıra düzenleyeceği konserlerle de ses getirecek. Birsen Tezer, Kerem Görsev, Bülent Ortaçgil gibi akustik konserleri büyük ilgiyle takip edilen sanatçıların yanı sıra Hayko Cepkin, Baba Zula, Behzat Gerçeker &Enbe Orkestrası gibi sanatçılar da akustik konserlerde fark yaratacak.

Sofar ile başlayan popülerliğini, albüm ve video klibiyle taçlandırıp geniş kitlelere kendini tanıtan ve iyi bir yükseliş yakalayan Kalben de 21 Haziran’da sevenleri ile buluşacak

AKS etkinliklerinin biletleri Akasya’nın zemin kattaki gişeden ve Biletix’ten ulaşmak mümkün.