1464248502_Vogue_Kahvalt____1_

Benzersiz terası ile büyüleyici Boğaz manzarası sunan Vogue, kahvaltı menüsü ile pazar günlerini daha da keyifli kılıyor…

 

BJK Plaza’nın çatı katında hizmet veren, İstanbul’un en gözde ve klasik mekanlarından biri olan Vogue, özlenen pazar kahvaltılarını tekrar sunmaya başladı. Yaz aylarında açık terasında da misafirlerini ağırlayan Vogue, uzun pazar kahvaltıları için en keyifli adreslerden biri.

 

Vogue’un serpme kahvaltı menüsünde bagetten açmaya çeşit çeşit taze ekmekler, sokak simidi, poğaça ve ev yapımı reçel çeşitlerinin yanı sıra zengin şarküteri ve peynir tabağı yer alıyor.  Kayseri sucuk, kızarmış hellim peyniri, peynirli su böreği ve elma dilim patates sıcak alternatifler olarak sunulurken yumurtadan vazgeçemeyenler için omlet, menemen gibi farklı çeşitler de hazırlanıyor. Misafirler ayrıca taze meyve ve tatlıların yer aldığı açık büfeden dilediklerini seçebiliyorlar.

 

Panaromik şehir manzarası ile Vogue, öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra Pazar günleri kahvaltı keyfi için de benzersiz bir ortam sunuyor.  Pazar günleri saat 10:00 – 15:00 saatleri arasında servis edilen serpme kahvaltı menüsünün kişi başı fiyatı 79TL. (Çocuklar için ücret;  0-6 yaş ücretsiz, 12 yaşa kadar 49 TL’dir )