Resim_1454269604Jolly Tur, Emitt Fuarı`nda bir kez daha en çok dikkat çeken ve ziyaret edilen turizm şirketi oldu.

Bu yıl yerli turiste ikinci bir tatil planı yaptıracak kadar iddialı avantajlı ve yenilikçi seyahat paketleri oluşturan Jolly Tur, online işbirlikleriyle de hem oteller hem tatil severler için pek çok avantajı bir araya getirdi.

Turizm sektöründe trend belirleyen yenilikleri, yüzde 100 müşteri memnuniyetine odaklanan yapısı ve 29 yıllık tecrübesiyle lider firmalar arasında yer alan Jolly Tur, kendi alanında dünyanın 5’inci büyük fuarı olan Emitt’tebir kez daha en çok dikkat çeken ve ziyaret edilen turizm şirketi oldu.

Jolly Tur üst düzey yönetiminin tam kadro yer aldığı fuarda ziyaretçiler, 2016’ya belirlediği hedefler, dijital – mobil alanda gerçekleştirdiği işbirlikleri ve Türkiye’de alanında her biri ilk olarak ifade edilen yenilikçi seyahat paketleriyle hızlı bir giriş yapan Jolly Tur’un yeni çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

2015’i belirlediği büyüme hedefi olan yüzde 25’i aşıp yüzde 30’luk yükselişle kapatan Jolly Tur, 2016 için sektör çapında en iddialı rakamlardan biri olan yüzde 50’lik yükseliş belirlemişti.

Belirlediği büyüme hedefinde başta Rusya olmak üzere çevre ülkelerde yaşanan sorunlar nedeniyle yurtdışı turist sayısında azalma öngörüsü önemli etkenlerden biri olurken, Jolly Tur, bu çerçevede yerli turistin ikinci bir tatil planı yapmasına imkân verecek kadar avantajlı seyahat paketleri oluşturmuştu.

Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirilen “Direkt Özel Uçuşlarla Ibiza”,  “Direkt Özel Uçuşlarla Lapland Kuzey Işıkları”, THY’nin yeni başlattığı “Direkt Miami Uçuşlarıyla Doğu Amerika Turları” ve “Baştanbaşa Fas Turları” dikkat çekici paketler arasında yer alıyor.

Bu kapsamda geliştirdiği kültür turlarına da yenilerini ekleyen Jolly Tur,  2016 yılına özel yaratılan 1 – 2 gece konaklamalı “yöresel tatlar turları” kapsamında 12 yeni seyahat paketi geliştirdi. Antep, Urfa, Hatay, Kapadokya, Kıbrıs ve Ayder; bunlardan sadece bazıları. Diğer yandan yurtiçi turlarda da tatil severlerin ikinci bir tatil yapma olanağı sağlayacak şekilde hareket eden Jolly Tur, otellerle 2015 fiyatları üzerinden anlaşma yaparak oldukça avantajlı seyahat paketleri oluşturdu.

Otellerle 2015 fiyatları üzerinden anlaşmalar yapılırken, şu anda bu fiyatlar üzerinden yüzde 45’e varan indirimler de uygulanıyor.

Tüm havayollarıyla gün ya da saat kısıtlaması olmadan uygun fiyatlarla kaliteyi bir araya getirip transfer hizmetlerini de dahil ettiği seyahat paketlerini online olarak sunduğu Kıbrıs’ta da bu yıl oldukça iddialı hedefler belirleyen Jolly Tur, cruise turlarında ise denize kıyısı olan pek çok ülkeye düzenlediği gemi turlarından sonra dünyanın en güzel nehirlerine de yoğunlaşarak oluşturduğu avantajlı seyahat paketleriyle yine parlak bir büyüme oranına ulaşmayı hedefliyor.

Diğer yandan erken rezervasyon rakamlarında yılın ilk ayında oldukça parlak sonuçlar elde eden Jolly Tur, 2015’te toplam rezervasyonlar içinde yüzde 55 pay alan erken rezervasyon oranını, 2016’da yüzde 60’a taşıma kararlılığıyla hareket ediyor.

Jolly Tur, yüzde 50’lik indirim oranıyla başlattığı erken rezervasyon dönemine şu anda yurtiçi otellerde yüzde 45’e, Kıbrıs turlarında yüzde 35’e,  kültür turlarında yüzde 30’a,  cruise turlarında yüzde 35’e veyurtdışı turlarında ise oda başı 250 Euro’ya varan indirimlerle devam ediyor.