1470042903_dondurma_barİstanbul’un en gözde noktası Nişantaşı’nda St. Regis İstanbul’un giriş katında hizmet veren St. Regis Brasserie, birbirinden lezzetli dondurma çeşitleriyle, yazın sıcaklarına lezzetli bir çözüm getiriyor.

St. Regis Brasserie’nin her türlü damak tadına hitap eden Dondurma Aşkına menüsünde; toz fıstık, çikolata ve çilek eşliğinde kağıt helva arasında kaymaklı dondurma bulunan kağıt helva, kar ve buz üzerinde orman meyveleri ile servis edilen Vanilya, Fıstık ve Çikolatalı dondurma bar, çikolata ve karamel sos ve antepfıstığının muz dilimleri Vanilya dondurma ile muhteşem uyumu Banana Split,

Brandy Snaps ve pamuk şeker eşliğinde servis edilen Lavanta, Türk Kahvesi ve Karamel dondurma Brasserie kup, karışık orman meyveleri, krokan, Oreo kırıntıları, frambuaz soslu Çilek, Frambuaz ve Limonlu dondurma Berry Merry gibi yaz günlerini ferahlatacak birbirinden lezzetli çeşitler yer alıyor.

1471523118_St_Regis_Brasserie_Terrace

St. Regis Brasserie, Dondurma Aşkına menüsüyle sıcak yaz günlerine serin ve lezzetli alternatifler sunarken, İstanbul’un en gözde lokasyonu Nişantaşı’nda misafirlerine beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatıyor.