Lacivert, Ağustos ayına özel sunduğu mevsimin en taze balık ve ot lezzetleri ile fark yaratmaya devam ediyor…

Boğaza hakim konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un en seçkin restoranları arasında yer alan Lacivert, mevsimin en taze balıklarını ve Türkiye’nin farklı yörelerinden otları en uygun pişirme yöntemlerini kullanarak misafirlerinin beğenisine sunuyor. Lacivert’in Ağustos ayına özel olarak sunduğu sardalya balığı, Ege yöresine ait deniz fasulyesi ile servis ediliyor.

Kuzey Ege ve Çanakkale Boğazı’ndan çıkarılan sardalya, Ağustos ayında en taze ve lezzetli haliyle balık severlere sunuluyor. Sardalya balığı, Lacivert’te lezzetini en iyi ortaya çıkaracak pişirme metodu ile hazırlanıyor ve executive şef Hüseyin Ceylan’ın sunumu ile misafirlerle buluşuyor. Lacivert mutfağına Çanakkale’den gelen sardalya; ızgara, fırın veya pilaki olarak pişirilerek ekşi tatlı yeşilliklerle misafirlerin beğenisine sunuluyor. Sardalya balığı ile lezzet uyumu yakalayan, Cunda’nın vazgeçilmezi olan deniz fasulyesi, balığın yanında salata olarak servis ediliyor.

Lacivert’in imza yemeklerinin yanı sıra Ağustos ayı boyunca sunulacak olan mevsimsel lezzetleri tatmak isteyenler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğine takılmadan 4 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirler.

 

Mevsimin En Taze Balıkları Lacivert’te!